01.03.2010 22:37 - Елитна юношеска група-Славия стартира с победа
Прочетен: 1395 Коментари: 4 Гласове:
1

Последна промяна: 03.03.2010 12:51

01.03.2010.  ХVІ кръг
Стартирахме с победа. Момчетата на "Славия" ни зарадваха с класическото 3-0 над "Пирин 2001". Гостите от Благоевград не изненадаха момчетата на Християн Войнов. С голове на Делпата от фаул, Яви и Божо белите се поздравиха заслужено с първата си за пролетния дял победа. Предстои ни тежко гостуване в нивите на цар Киро-Катуница. Гостуваме на "Ботев 2002", с които през есента завършихме 0-0.

02.03.2010 05:01
Първия мач завърши 0-0, ане 1-1. В с Катуница е базата на отбора, ще останете доволни от условията там-терена е много добър, само се стегяйте за война ,БЕЛИ ЧАРШАФЧЕТА!!!
цитирай
2. cekina - Сори
02.03.2010 22:20
Да, прав си. Равенство с 0-0.
Защо война?! Това е само една игра. Нима на Славия бяхте бити?!?
цитирай
3. анонимен - КАКА
03.03.2010 06:53
"ВОЙНА" в смисъл за мъжка борба ! май забрави как Божо влезе в първата минута на тъча на един наш състезател и съдията му спести червен картон и как и защо бе изгонен Живко Григоров? Пак бъркаш, резултата с Литекс е 1-1 !!!!!!!!!!! На нас много ни е неоходима победата в този мач, така че на всяка цена трябва да го спечелим, скъпа!!!
цитирай
4. cekina - Добре, скъпи!
03.03.2010 12:57
Думите имат своята семантика. Обичам да ги употребяваме на място. Щом за вас е война така да бъде. Аз съм за истинската, честната битка 80 минути долу на терена. Ужасно е да да обиждат момчетата, че са п.............си. Нали?! Изгониха Гришата, а не Живко. Но не ми се спори...